11 Вер 2020

Фракція 0,6-2,0мм

При виробництві м’якої покрівлі посипання фракції 0,6-2,0мм
несе функцію захисного шару – це і є броня покриття.

Функції верхнього шару – посипання – якраз і полягають у захисті бітумного в’яжучого від зовнішніх впливів.

Використання грануляту або шлакової крихти в якості зовнішнього шару м’якої покрівлі
значно подовжує термін служби покриттів, захищаючи від ультрафіолету, інтенсивного окислення, а також підвищує пожежну безпеку. Зерна посипання намертво зчіплюються з бітумом, утворюючи практично однорідний кам’яний щит, захисну броню.
Крім форми, важливий розмір зерен. Для того щоб отримати одношарове покриття, повністю захищає бітумне зв’язуюче на будь-якій ділянці, змішують різні фракції або витримується діапазон від 0,6мм до 2,0мм. Занадто великі зерна будуть недостатньо близько розташовані, тобто, між ними утворюються порожнечі, і захисні властивості будуть незадовільні. У той же час, дрібна фракція швидше обсипається, відбувається втрата її більшої частини в ході транспортування та експлуатації.
Ще одна властивість захисного шару – підвищити зносостійкість м’якої покрівлі.
Посипка повинна бути: твердою; що не пропускає сонячні промені; хімічно інертною; не мати пилових фракцій. Щоб гранули надійно приклеїлися до бітуму і не відпадали при транспортуванні, згортанні матеріалу в рулони і під час експлуатації покрівлі, їх обробляють спеціальним чином.

При піскоструминних роботах.

Очищення металевої поверхні, яка не потребує складних антикорозійних систем (тонкошарові ЛКП з малим сухим залишком); Очищення кольорових металів і сплавів.

Замовити дзвінок
Заповніть невелику форму
і ми моментально зв'яжемося з вами!