Абразивный порошок от производителя
11 Вер 2020

Абразивний порошок кращий матеріал для очищення металу

Одним з найбільш затребуваних і популярних в сучасній промисловості матеріалів для очищення металевих поверхонь є абразивний порошок . Він різниться за типами, фракціям, технічним характеристикам і цінової категорії. Для роботи з даним матеріалом використовуються різні технології. В Україні випускається два види абразивного порошку: купершлак і нікельшлак. Використання матеріалу дозволяє добитися високої ефективності, економії часу і екологічної безпеки.

Переваги матеріалу:

Широке використання матеріал отримав зовсім недавно. До цього для очищення твердих поверхонь найчастіше використовували кварцовий пісок. До його недоліків відноситься занадто велике поширення пилу в процесі очищення, що призводить до великого забруднення. Абразивний порошок , на відміну від піску, дозволяє зробити процес очищення менш трудомістким. До основних переваг порошку відносяться:

  • більш висока міцність частинок
  • широке розмаїття
  • доступна ціна
  • висока стійкість до впливів.

Виготовлення абразивного порошку це функціонально не дуже складний процес. Купершлак і нікельшлак виготовляються за схожими технологіями. Різниця полягає лише у використанні вихідної сировини – для купершлака це гранульовані мідеплавильні шлаки, а для некельшлака, відповідно, відходи нікелевого виробництва.

Технічні характеристики

<Абразивний порошок вигідно відрізняється від інших матеріалів більш низьким ступенем гігроскопічності. Чим менше цей показник у сировини, тим якіснішим вважається продукт. Серед інших відмінних характеристик матеріалу для очищення металу варто виділити:

  • сипкість дозволяє продовжити термін служби обладнання
  • розмір фракцій (високою якістю вважаються показники від 0.5 до 3 мм)
  • екологічна безпека для навколишнього середовища і здоров’я людини
  • висока механічна і хімічна стійкість матеріалу.

Оптимальні технічні характеристики дозволяють розширити сферу застосування. Абразивний порошок для очищення металу на сьогоднішній день, завдяки гармонійному поєднанню якості, ціни, практичності та ефективності, вважається одним з найкращих матеріалів. Матеріал дозволяє швидко очистити поверхню металу від іржі, залишків лакофарбового покриття та інших видів забруднень. Матеріал можна також використовувати для очищення залишків лакофарбового покриття і штукатурки з цегли та бетонної поверхні.

Особливості придбання

На відміну від інших матеріалів абразивний порошок для очищення металу може бути використаний абразивоструйного, гідро- або полум’яно-абразивним способом. Абразивний порошок купити високої якості і за доступною ціною можна на Побузьке заводі абразивів. Це один із найбільших виробників абразивних матеріалів в Україні, які пропонує широкий асортимент, виконання замовлень в будь-яких обсягах і на взаємовигідних умовах.

Замовити дзвінок
Заповніть невелику форму
і ми моментально зв'яжемося з вами!