11 Вер 2020

Абразивоструйная очищення – це (поняття, застосування)

Будь-метал має здатність протистояти корозії лише на певному рівні. Це буде залежати від енерговитрат при виділенні його з руди. Чим більше відбувається витрата енергії, тим вище тенденція до корозії. До того ж процес захисту таких металів дуже трудомісткий. Запобігання корозії є кілька способів. Особливою популярністю користується абразивоструйная очищення .

Поняття

Під абразивоструйной очищенням слід розуміти процес, при якому відбувається вичищення металу від наявного забруднення. Для цього використовується струмінь з стисненим повітрям, в якому є частинки абразиву (порошку). Ці частинки з великою силою вдаряють по корозії металу або іншим ушкодженням ззовні, а повітря необхідне для видалення залишків абразиву і забруднення.
З цього можна зробити висновок, що саме абразив грає величезне значення у всьому процесі. Якісний матеріал можна придбати на Побузькому заводі абразивів. Варто зазначити, що підприємство входить в число найбільших в Україні. Якщо є бажання придбати нікель шлак ціна буде залежати від партії, що купується обсягу і якості. Деталі можна уточнити при безпосередньому зверненні в компанію.

Не можна забувати про плюси використання абразивів при очищенні металу:
1. Малі витрати енергії при великій продуктивності.
2. Застосування до різних поверхонь з металу.
3. Легка утилізація утворилися відходів.
4. Ділянки ураження можуть оброблятися вибірково.
5. Відсутність кварцу і низької кількості хлоридів при використанні нікельшлака як абразивний матеріал. Це виключає розвиток профзахворювань при виконанні робіт з очищення.
6. Мінімальні перепади на поверхні після обробки купрошлак.
7. Будь-які ступеня очищення. Все залежить від вимог на підприємстві.
8. Легка організація робочого місця: абразив, компресор і струменевий апарат. Незначний розмір установки дозволяє її переміщати в потрібне місце.

Застосування

При виконанні робіт слід дотримуватися послідовності. Для початку поверхню готуватися належним чином, після чого відбувається очищення від забруднення і при необхідності обробка. На завершення виконується дробоструминне зміцнення. Залишиться тільки використовувати різноманітні покриття для металу (порошок, проти корозії, лак, фарба).

За допомогою абразивоструйной очищення можна привести в первозданний вигляд:
• Будівельні металоконструкції – позбавляє від іржі, старого покриття, нагару).
• Ємності, резервуари – від фарби або нафтопродуктів.
• Шляхопроводи – від іржі, антикорозійного покриття.
• Трубопроводи – от фарби, корозії.
• Фасади будівлі, споруди з граніту – від штукатурки, грибка, цвілі, старої фарби.
Але це лише основна область застосування. Насправді очищення за допомогою абразивів зустрічається набагато частіше. Підготовка поверхні для подальшого покриття виконується в найкоротші терміни і прийнятна за вартістю.

Замовити дзвінок
Заповніть невелику форму
і ми моментально зв'яжемося з вами!