Абразивный порошок купить в Украине
11 Вер 2020

ПЗА – кращий виробник в Україні

Абразивні порошки є незамінними матеріалами в багатьох галузях і сферах виробництва. Вони використовуються насамперед у суднобудуванні, газової промисловості, металургії. Основне призначення даних матеріалів – піскоструминна обробка високої якості поверхонь будь-яких типів.

Як купити якісний порошок?

Без абразивного порошку в промисловості і будівництві просто не обійтися, як би банально не звучала ця фраза. Для зачистки поверхонь можна використовувати і інші матеріали, інструменти, але домогтися видимого позитивно ефекту можна тільки використовуючи якісний абразивний порошок для пескоструя . Струменевий очищення можна виконувати на різних поверхнях – металі, цеглі, бетоні. Ефект буде однаково гарний і саме тому абразивні порошки можна сміливо віднести до універсальних матеріалами.
Піскоструминна обробка абразивними матеріалами допомагає швидко і ефективно позбутися від іржі, забруднень на поверхні, старих захисних покриттів. При цьому використання абразивного порошку набагато ефективніше, ніж будь-яких інших очищувальних матеріалів. Видалення іржі і забруднень відбувається швидко, при цьому прикладається мінімум зусиль.

Для проведення якісної очистки поверхонь необхідно приділити належну увагу правильному вибору абразивного порошку. Він повинен бути якісним і відповідати всім встановленим вимогам і нормам.

Можна виділити три основні типи абразивів для піскоструминної обробки:

  1. Кварцовий пісок – має низьку абразивну здатність, високу крихкість і високу ступінь пилоутворення.
  2. Купершлак – має середню абразивної здатністю і високою крихкістю. Підходить для очищення поверхонь від іржі, прокатної окалини.
  3. Нікельшлак – від інших абразивів відрізняється високою твердістю і більш високим ступенем очищення. Видаляє навіть стійкі забруднення і корозію.
  4. При виборі абразиву зверніть увагу на фракцію, чим вона більша, тим сильніше навантаження і удар очищувальних часток. Чим менше фракція абразиву, тим делікатніше буде обробка.

Де купити?

Побузький завод абразивів пропонує своїм клієнтам тільки якісні матеріали різних типів і фракцій. Великий вибір, висока якість і доступні ціни – все це ви зможете знайти саме тут. З основних переваг заводу перед іншими виробниками можна виділити:

  • можливість покупки матеріалу в будь-яких кількостях – оптом і в роздріб
  • постійна наявність абразивів будь-якої фракції
  • гарантується якість
  • вигідні ціни

Побузький завод абразивів має власне виробництво, яке оснащене сучасним обладнанням, тому якість знаходиться на вищому рівні. Якщо вам потрібен якісний і перевірений абразивний порошок, ціна на нього в ПЗА доступна і прийнятна для кожного покупця.
Завод пропонує клієнтам не тільки покупку якісного матеріалу за вигідними цінами, а й доставку в будь-який регіон України. Якщо вам знадобився порошок для абразивів, обов’язково зверніть увагу на виробника ПЗА і ви залишитеся задоволені

Замовити дзвінок
Заповніть невелику форму
і ми моментально зв'яжемося з вами!