Купить абразивный порошок фракция
11 Вер 2020

Вибір абразивного матеріалу для роботи

Для очищення твердих поверхонь найефективніше визнано використання струменя стиснутого повітря з абразивним порошком. Такий спосіб дозволяє швидко і якісно видалити з поверхні будь-які забруднення і старе ЛК покриття. Тому для різних твердих поверхонь абразивоструйная очищення є найефективнішою і вигідною. Матеріали для очищення класифікуються на два основних типи купершлак і нікельшлак. Перший виготовляється з відхідних частинок міделиварного процесу, а другий – це побічні продукти виробництва нікелю.

Особливості порошку

Абразивний порошок нікельшлак це дешевий і доступний продукт для широкого використання. Він застосовується для видалення з конструкції залишків корозії, фарби і мастила, якісної зачистки поверхні для подальшої шліфовки і забарвлення. Матеріал може використовуватися для очищення таки поверхонь як метал, цегла, камінь і бетон.

Серед основних переваг нікельшлака варто відзначити:
• високий показник абразивності;
• швидкий результат в оптимальні терміни;
• економічність використання, завдяки високій міцності частинок;
• екологічна безпека.

Вибір матеріалу

Купершлак найчастіше використовується для видалення застарілого покриття, великої кількості іржі і окалини, отриманої в результаті нагрівання матеріалу. Нікельшлак, завдяки більш високій твердості частинок, очищає глибше і акуратніше, до стандартизованої ступеня Sa3. Вибирають матеріали за розміром фракцій абразивного порошку. Чим більше фракції, тим більший шар можна очистити. Експерти стверджують, що чим більше в складі пилової фракції, тим більш рівною виходить в результаті поверхню. Саме такі якісні властивості дозволяють домогтися більш рівною, ефективної і ретельного очищення.

Також при виборі враховують і інші технічні характеристики:
• твердість і стійкість до стійких забруднень;
• висока абразивна здатність в вимір за часом;
• стійкість при істотних механічних навантаженнях;
• висока стійкість хімічних розчинів і речовин.

Вигідна пропозиція

Нікельшлак купити в будь-яких обсягах за вигідними цінами можна на Побузьке заводі, який спеціалізується на виготовленні різного роду абразивів. Істотним плюсом матеріалом є можливість використання для відкритого типу піскоструминного очищення. Завдяки тому, що фракції досить тверді, в процесі очищення виділяється мало пилу. Це дозволяє застосовувати матеріал повторно.

Замовити на нашому заводі можна абразивні порошки в будь-якому обсязі. У нас ви отримаєте низькі ціни, висока якість, зручні умови і вигідні пропозиції. Використання нікельшлака, як одного і самих затребуваних і ефективних для різної очищення поверхні матеріалу, дозволить за короткий час досягти істотних результатів. Досвідчені менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть оформити замовлення.

Замовити дзвінок
Заповніть невелику форму
і ми моментально зв'яжемося з вами!