Виды абразивного порошка
11 Вер 2020

Види абразивних порошків

Струменевий очищення поверхонь є найбільш продуктивною та ефективною. З її допомогою очищають металеві, бетонні та інші поверхні від забруднень і іржі. Для піскоструминного очищення використовують різні матеріали, які можуть відрізнятися між собою за типом і фракції.

Які бувають типи абразивних порошків?

Для правильної і ретельного очищення необхідно правильно підібрати сам матеріал – абразивний порошок. Багато виробництв досі віддають перевагу кварцового піску, який за всіма показниками і характеристиками значно програє абразивним порошків. Витрата піску в кілька разів більше, до того ж з його допомогою просто неможливо виконати делікатну очищення, є величезний ризик пошкодити поверхню, залишити подряпини і дефекти. За встановленим стандартам обробка багатьох поверхонь повинна проводитися саме за допомогою порошку, а не кварцового піску. Таким чином виконуються всі вимоги і встановлені норми.
Якщо належить вибрати абразивний порошок, то слід враховувати, що існує кілька основних типів такого матеріалів:
• нікельшлак – має більш високу ступінь твердості, видаляє сильні забруднення і корозію, є можливість рекуперації;
• купершлак – відмінно підходить для делікатної обробки поверхонь, має можливість повторного використання.

При виборі порошку також варто враховувати його фракцію, від цього залежить делікатність обробки.
Види абразивних порошків мають різні розміри – фракцію. Великі підходять для грубої очистки і зняття декількох шарів фарби, глибокої іржі. Більш дрібну фракцію варто вибирати в тих випадках, коли необхідно виконати ретельну і делікатну чистку.

Де купити якісні абразивні порошки?

Якщо необхідно купити якісні матеріали для абразивної обробки, в цьому випадку довіряти рекомендується тільки перевіреним і надійним компаніям-виробникам. Побузьке завод абразивних матеріалів (ПЗА) – є одним з провідних лідерів на ринку виробництва матеріалів для піскоструминної обробки. Тут ви зможете замовити і купити якісний абразивний пісок різного типу і фракції за вигідною ціною.
З основних переваг співпраці варто виділити наступні:
1. Велике власне виробництво абразивного порошку. Матеріали виготовляються і проходять ретельне очищення на сучасному обладнанні, відповідають всім встановленим нормам і вимогам.
2. Постійно в наявності є великі запаси абразивного матеріалу – нікельшлак
3. Компанія пропонує вигідні ціни, знижки оптовим покупцям і доставку матеріалу за вказаною адресою.

Якщо виникають питання, ви завжди можете звернутися до співробітників ПЗА і отримати професійну та детальну консультацію з усіх питань.

Замовити дзвінок
Заповніть невелику форму
і ми моментально зв'яжемося з вами!